Tenis

Vítejte na stránkách oddílu tenisu
TJ Ochoz u Brna.

Tenisová sezóna začíná 1.3.2024. Hřiště je připraveno a čeká na hráče!

Nezahálí vám doma tenisová raketa?

Přijďte si zahrát na nové tenisové (multifunkční) hřiště v Ochozi za Sokolovnou. Otevřené je i pro nečleny tenisového klubu a širokou veřejnost. K dispozici je také tréningová tenisová stěna. V rámci zkušebního provozu, nabízíme možnost si zahrát zcela zdarma, je však nutné provést registraci v rezervačním systému  níže a následně provést rezervaci kurtu. Na tenisovou stěnu zatím není  nutno provádět rezervaci.

Poloha hřiště na mapy.cz

Vytváření rezervací v rezervačním systému

Každý nově příchozí hráč se musí registrovat v rezervačním systému. Po registraci si může vytvářet rezervace a má nárok na prvních 5 hracích hodin zdarma. Následně je povinen zaplatit oddílový příspěvek a tímto se stává členem oddílu tenisu TJ Ochoz  u Brna.

  • V rezervaci musí být vždy uvedeny obě jména hráčů.
  • Oba hráči musí být registrovaní členové Tenisového oddílu a mít zapacený oddílový příspěvek. (vyjímkou je čerpání prvních 5 hracích hodin zdarma). 
    Rezervace nesplňující  výše uvedené  podmínky je považována za neplatnou  a bude zrušena administrátorem  systému.

Vstup  na hřiště

Na vstupu na hřiště i na tenisovou  stěnu  jsou kódové  zámky.

Pokud jste novým hráčem a již jste se registroval v rezervačním systému,  napište prosím v předstihu SMS na číslo 737 384 806,  kód vám pošlu.

Součástí  hřiště je také tréningová tenisová stěna. Zde není nutno provádět rezervaci.

Hrací  sezóna je díky umělému, bezúdržbovému povrchu přibližně od března do listopadu.

Každý nový hráč má  5 hodin hracího času zdarma na vyzkoušení  hřiště. Musí  však mít provedenou rezervaci  hřiště.

Členství  v oddíle tenisu

Každý  hráč, který využije 5 hracích hodin zdarma a chce hrát dále, se musí stát členem tenisového oddílu TJ Ochoz u Brna. Členem oddílu se stáváte  zaplacením celosezóního příspěvku.
Tenisové příspěvky na sezónu  09/2023 až 09/2024 jsou stanoveny na 1200 Kč. (700 kč oddíl  tenisu, 500 kč členství v TJ Ochoz u Brna). Pokud platíte členství v TJ již v rámci jiného oddílu, zaplatíte pouze oddílový  příspěvek 700 kč.  Příspěvky jsou splatné do konce 10/2023. 
Hrací sezóna je přibližně do konce listopadu 2023  a začínáme opět hrát přibližně na začátku března 2024. Dle počásí. 

Platby provádějte prosím na účet 904210043/0800. Do poznámky uveďte slovo ‚TENIS‘ + svůj e-mail,  který  jste použili při registraci do  rezervačního systému + svoje jméno. 

Současně s platbou, prosím stáhněte si přihlášku do oddílu, vyplňte, podepište, oskenujte a pošlete na email: pwawracz@gmail.com. 

Bez vaší přihlášky nemůže vaše členství v oddíle vzniknout. 

Počet hracích hodin není  nijak omezen, člen oddílu si  může hřiště rezervovat kdykoli je volno.

Tenisová  škola

Tenisová  škola bývá  v úterý. Domluvte se prosím individuálně s trenérem Václavem Hudcem, t. 777830478
Každý  hráč v tenisové  škole má  nárok  na 5 hracích hodin zdarma. Následně se musí zaregistrovat v rezervačním systému, zaplatit oddílový  příspěvek a stát se členem tenisového oddílu. Hráč v tenisové škole musí  mít svoje jméno  uvedeno  při vytváření rezervace – viz,  výše

Osvětlení  hřiště

Hřiště má  osvětlení, které se zapíná v rozvaděči  na rohu tenisové boudy. Jističe pro ovládání světel jsou popsané jako Řada 1,  Řada 2,  Řada 3. Hrát je možno pouze do 21.00 hod.

Pravidla hřiště

Zákaz vstupu  v nevhodné obuvi – např. kopačky, pohorky apod. Vstup  pouze s hladkou podrážkou. Zvláště nebezpečné je bláto, které se nedá z povrchu odstranit. VŽDY, i v letním období,  je nutno se přezouvat!!!

Zameťte hřiště od kamínků

Povinnost hráčů je kamínky přede hrou zamést.

Neroznášejte kamínky od branek na plochu hřištěSmeták je v boudě.

 

Včas zrušte své rezervace

pokud nevyužijete svoji rezervaci, vždy ji  smažte co nejdříve pro uvolnění  místa dalším hráčům.

Prosím proveďte vždy zarezervování vašeho hracího času. Vaše provedená rezervace je zároveň potvrzením, že berete na vědomí, že hřiště je ve zkušebním provozu a vstup je na vlastní nebezpečí.

Kontakt:
Pavel Wawracz
tenisochoz@gmail.com
tel: 737 384 806

Tenisové hřiště TJ Ochoz u Brna.
Přechodný vstup na hřiště, brankou přes dvůr stavebnin.